Futbolo aikštelės vaizdas su žaidėjais

PSG

Ligue 1 🇫🇷

Istorija 50 metų jubiliejų švęsiantis Paris Saint-Germain futbolo klubas buvo įkurtas 1970 metais. Klubas nebuvo sukurtas iš niekur, tai buvo dviejų futbolo komandų Paris FC ir Stade Saint-Germain susijungimas į vieną, nuo šių dviejų komandų ir kilo pavadinimas Paris Saint-Germain, kitaip dar vadinamas tiesiog PSG. Tai buvo metai, kuomet gimė futbolas Prancūzijos sostinėje – Paryžiuje.

Monaco

Ligue 1 🇫🇷

Istorija 1919 metais įkurtas klubas ilgą laiką žaidė mėgėjų lygoje ir vis nerasdavo sau vietos aukštesniame lygyje. 1933 metais, Prancūzijos futbolo federacija pasiūlė klubui tapti profesionaliu ir komanda dalyvavo antroje lygoje, kurioje liko paskutinė ir vėl iškrito į mėgėjų lygą. Vis tik komanda išsilaikė ir 1948 metais vėl bandė įsitvirtinti profesionaliame sporte. 1953 metais AS

Futbolo komandos vėliava Lyon

Lyon

Ligue 1 🇫🇷

Istorija Lyono Olimpique įsikūrė 1950 metais ir jau debiutiniame sezone buvo pasiektas finalas, kuriame priešais 5000 sirgalių buvo pasiekta pergalė 3-2, tai buvo futbolo rungtynės, kurių laimėtojai gavo teisę varžytis pirmoje Prancūzijos lygoje Ligue 1. Tačiau jau kitame sezone, komanda nesugebėjo išsilaikyti aukščiausiame lygyje ir sugrįžo į ten, kur pradėjo savo gyvavimą, į antrąją lygą.