Golas2017.lt

Viskas, ką būtina žinoti tikram futbolo fanui

Garsiausi pasaulio futbolininkai

garsiausi pasaulio futbolininkai christian ronaldo

Futbolas yra viena populiariausių sporto šakų visame pasaulyje. Savaime suprantama, per visą gyvavimo istoriją šis sportas turėjo tikrų žvaigždžių, kurios amžiams įsitvirtino futbolo fanų galvose. Atrinkti pačius garsiausius pasaulio futbolininkus nėra lengva užduotis. Tačiau, išskyrėme kelis favoritus, kurie sugebėjo įrodyti savo talentą ir veikti tada, kai to labiausiai reikia. Taigi garsiausi pasaulio futbolininkai čia aptarti tik 3, bet neabejotinai jų yra tikrai daugiau.

lionel-messi

Lionel Messi

Barcelona futbolo komandos superžvaigždė Lionel Messi be abejonės yra priskiriamas prie vienų geriausių ir garsiausių mūsų laikų futbolo žaidėjų. Argentinos futbolininkas net keturis kartus yra pripažintas geriausiu pasauliu futbolo žaidėju. Lionel Mesis turi dvigubą Argentinos ir Ispanijos pilietybę.

Dar būdamas mažas, Lionel Messi žaidė futbolą sporto mokykloje. Tačiau, jam buvo nustatyta sunki liga, kurios gydymui reikėjo didelės sumos pinigų. Būtent tada, Argentinos futbolininkas Messi buvo pastebėtas ir pakviestas žaisti į FC Barcelona komandą. Klubas pasiūlė padengti brangias berniuko gydymo išlaidas. Po daugelio metų, Lionel Messi buvo pakviestas žaisti Ispanijos futbolo rinktinėje. Paskutinį kartą titulą geriausias pasaulio futbolininkas Messi gavo 2015 metais.

Cristiano Ronaldo

Portugalų futbolininkas Cristiano Ronaldo yra tikra futbolo žvaigždė. Šis futbolo žaidėjas yra ne veltui vadinamas visų laikų rezultatyviausiu Portugalijos žaidėju. Per savo karjerą Ronaldo yra žaidęs Sporting Lisbon, Manchester United, Real Madrid ir Juventus Turin komandose. 2016 ir 2017 metais Forbes pripažino Ronaldo brangiausiu futbolininku visoje futbolo istorijoje – jo kontrakto suma siekia 94 milijonus eurų.

Ronaldo gimė Portugalijoje, Madeiroje. Jis yra jauniausias vaikas iš keturių. Cristiano Ronaldo kilo iš paprastos šeimos, tačiau jo begalinė drąsa ir ryžtas padėjo gyvenime pasiekti ypač daug.

pele

Pele

Pele neabejotinai yra vienas geriausių visų laikų futbolininkų. Brazilų futbolininkas per savo karjerą žaidė su Brazilijos rinktine ir laimėjo net tris pasaulio čempionatus. Šis futbolo žaidėjas buvo jauniausias futbolininkas, laimėjęs pasaulio čempionate.

Pele gimė Brazilijoje, futbolininko šeimoje. Deja, jis gyveno skurdžiai, tad dar mokyklos laikais kartais tekdavo papildomai dirbti padavėju. Žaisti futbolą jis mokėsi tik su savo tėčiu, nes jie negalėjo sumokėti už profesionalias futbolo pamokas. Net futbolo kamuolys būdavo padarytas iš kojinės, prikimštos laikraščių. Tačiau, nepaisant sudėtingos karjeros pradžios, Pele vis tiek sugebėjo amžiams įsitvirtinti futbolo pasaulyje.

1 thought on “Garsiausi pasaulio futbolininkai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *